اتصالات آذرفیت آذر اتصال به صرفه ترین اتصالات دوسرکوپل و سه سرکوپل در ایران

اتصالات کوپله پی وی سی آذراتصال نوع خاصی از اتصالات هستند که برای بسیاری از کاربرد ها در ساختمان و صنعت مورد استفاده قرار میگیرند و برخی از مزایا و موارد مورد استفاده آنها عبارتند از:

قابلیت نصب آسان اتصالات آذرفیت :

اتصالاتی هستند که نصب آنها به ابزارهای ویژه ای نیاز ندارد و این اتصالات را  بدون نیاز به حرارت دهی میتوان به همدیگر متصل کرد و بدلیل  عدم نیاز به بوشن مازاد سرعت نصب بالاتری دارند.

هزینه مناسب اتصالات آذرفیت نسبت به اتصالات دیگر:

اتصالات آذرفیت در مقایسه با اتصالات سایلنت به نسبت مقرون به صرفه تر هستند و این موضوع باعث میشود استفاده از این اتصالات برای لوله کشی پروژه های بزرگ و کوچک مقرون به صرفه باشد.

 

اتصالات آذرفیت

زانو دو سر کوپل 45 درجه آذر اتصال

89.200236.100واحد
زانو دو سر کوپل 45 درجه آذر اتصال از اتصالات تولیدی شرکت آذر اتصال میباشند که مزایای ویژه ای برای پیمانکاران و فعالین صنعت ساختمان دارد. از مزایای آن میتوان به قابلیت نصب آسان و همچنین هزینه مناسب نسبت به اتصالات دیگر نام برد.

زانو دو سر کوپل 90 درجه آذر اتصال

115.400325.300واحد
زانو دو سر کوپل 90 درجه آذر اتصال، از بهترین مواد پی وی سی در ایران تولید می‌شود. این اتصالات به دلیل طراحی منحصر به فرد خود و قابلیت نصب آسان، توانسته‌اند مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار بگیرند. یکی از ویژگی‌های برجسته آن‌ها، عدم نیاز به استفاده از اتصالات مازاد است که منجر به کاهش هزینه نصب در مجموع می‌شود. بنابراین، زانو دو سر کوپل 90 درجه آذر از نظر هزینه، به نسبت سایر اتصالات، گزینه‌ای مناسب‌تر است.

سه راه تبدیلی سه سر کوپل آذر اتصال

246.600479.500
سه راه تبدیلی سه سر کوپل آذر اتصال، از بهترین مواد پی وی سی در ایران تولید می‌شود. این اتصالات به دلیل طراحی منحصر به فرد خود و قابلیت نصب آسان، توانسته‌اند مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار بگیرند. یکی از ویژگی‌های برجسته آن‌ها، عدم نیاز به استفاده از اتصالات مازاد است که منجر به کاهش هزینه نصب در مجموع می‌شود. بنابراین، سه راه تبدیلی سه سر کوپل آذراتصال از نظر هزینه، به نسبت سایر اتصالات، گزینه‌ای مناسب‌تر است.

سه راه سه سر کوپل 45 درجه آذر اتصال

203.500479.500واحد
سه راه سه سر کوپل 45 درجه آذر اتصال، از بهترین مواد پی وی سی در ایران تولید می‌شود. این اتصالات به دلیل طراحی منحصر به فرد خود و قابلیت نصب آسان، توانسته‌اند مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار بگیرند. یکی از ویژگی‌های برجسته آن‌ها، عدم نیاز به استفاده از اتصالات مازاد است که منجر به کاهش هزینه نصب در مجموع می‌شود. بنابراین، سه راه سه سر کوپل 45 درجه آذراتصال از نظر هزینه، به نسبت سایر اتصالات، گزینه‌ای مناسب‌تر است.

سه راه سه سر کوپل 90 درجه آذر اتصال

150.000430.200واحد
سه راه سه سر کوپل 90 درجه آذر اتصال، از بهترین مواد پی وی سی در ایران تولید می‌شود. این اتصالات به دلیل طراحی منحصر به فرد خود و قابلیت نصب آسان، توانسته‌اند مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار بگیرند. یکی از ویژگی‌های برجسته آن‌ها، عدم نیاز به استفاده از اتصالات مازاد است که منجر به کاهش هزینه نصب در مجموع می‌شود. بنابراین، سه راه سه سر کوپل 90 درجه آذراتصال از نظر هزینه، به نسبت سایر اتصالات، گزینه‌ای مناسب‌تر است.