درباره ما

images

 

شرکت آذر اتصال فعالیت خود را با تولید لوله و اتصالات پی وی سی در سال ۱۳۸۴ در شهر تبریز آغاز نموده و با توجه به موقعیت صنعتی و کشاورزی منطقه سعی داشته یکی از فعالترین صنایع استان در پیشبرد طرحهای صنعتی، کشاورزی و عمرانی باشد.

شرکت آذر اتصال مصمم است طبق استانداردهای ملی و بین المللی و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن محصولی با کیفیت بالا، در اختیار همگان قرار دهد.

شرکت آذر اتصال با دارا بودن خطوط تولید و دستگاه تزریق اتصالات با ظرفیت بالا در سال و با بهرگیری از پرسنل و متخصصین مجرب و دستگاه های پیشرفته و کنترل کیفی دقیق قادر به تولید لوله های یو پی وی سی از سایز ۳۲ الی ۳۱۵ میلی متر با فشارهای داخلی متفاوت و اتصالات از سایز  ۴۰ الی ۱۶۰ میلی متر با بالاترین کیفیت می باشد.

این شرکت افتخار این را دارد که به دلیل ویژگی های خاص محصولاتش از قبیل کیفیت بالا، تنوع تولید و توانمندی تولید سفارشات خاص در اکثر پروژه های مهم و زیر بنایی منطقه و کشور طرف قرارداد و توجه مجریان طرحهایی مانند پروژه های فاضلاب شهری، شهرک سازی بلند مرتبه سازی، طرحهای مخابراتی و انتقال بهینه آب در بخش کشاورزی قرار گیرد و علاوه بر تامین نیازهای داخلی توانسته است محصولات خود را خارج از مرزهای کشور معرفی و صادر نماید.