نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز 1402

نمایشگاه صنعت ساختمان شیراز با هدف معرفی ظرفیت‌های داخلی و خارجی، رونمایی و آشنایی با محصولات جدید در زمینه‌های مختلف ساختمانی کشور برگزار شد. همچنین ایجاد اشتغال و رونق تولید و توسعه صادرات حوزه صنعت ساختمان از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه بود.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز 1402 تاثیر بسزایی در  کمک به انتخاب محصولات و خدمات ساختمانی و به اشتراک گذاری تجربیات و دانش و فناوری‌های نوین این صنعت داشت.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز افزون بر نقش ممتازی که در تحقق اهداف اقتصادی ایفا می‌کند، می‌تواند در سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی، صنایع و تولیدات داخلی، ایجاد اشتغال، رونق بازار و همچنین فعال شدن صنایع کوچک و بزرگ بسیار تاثیرگذار باشد.

حضور شرکت پی وی سی آذر اتصال در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز 1402

شرکت آذر اتصال در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز که از تاریخ 7 الی 10 خرداد ماه 1402 از ساعت 17 الی 22 برگزار شد، به عنوان یکی از برترین تولیدکننده های لوله ها و اتصالات پلیکا حضور به عمل آورد.

شرکت آذر اتصال که هرساله در نمایشگاه های بین المللی صنعت ساختمان شیراز حضور داشت از این فرصت نیز جهت ارتباط با سایر فعالین در حوزه صنعت ساختمان جهت توسعه کسب و کار استفاده کرد.

 

 

 

گزارش ویدیویی از نمایشگاه صنعت ساختمان شیراز 1402