نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تبریز 1402

حضور شرکت پی وی سی آذر اتصال در جمع بهترین شرکت کنندگان بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تبریز 1402

شرکت پی وی سی آذر اتصال در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تبریز 1402

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تبریز رویدادی سالانه است كه فعالان ساختمان در منطقه و بهترین و جدیدترین راهكارهای ساختمان از سراسر کشور را برای تجربه ای كه شما و كسب و كارتان را پیشگام بازار می نماید، گرد هم می آورد.

شرکت پی وی سی آذر اتصال با حضور خود در این نمایشگاه در جمع بهترین شرکت‌های بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تبریز 1402 قرار گرفت. این شرکت هر ساله در نمایشگاه جامع صنعت ساختمان تبریز حضور خود را به عمل می‌ رساند.

تقدیر و تشکر از نمایندگان و مشتریان آذراتصال در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تبریز 1402

شرکت آذر اتصال با حضور خود در نمایشگاه صنعت ساختمان تبریز که از تاریخ 2 تا 5 خرداد ماه 1402 و از ساعت 16 الی 22 در سالن امیر کبیر برگزار شد، تجلیل و قدردانی از نمایندگان و مشتریان خود پرداخت. همچنین شرکت آذر اتصال علاوه بر بررسی انتقادات و پیشنهاداتی که از سوی نمایندگان و مشتریان دریافت کرده بود، با معرفی باشگاه مجریان آذر اتصال و ثبت نام مشتریان در این باشگاه، جوایز و هدایا را به مجریان عزیز اهدا نمود.

معرفی محصولات جدید شرکت آذر اتصال در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تبریز 1402

شرکت آذر اتصال، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های صنعت ساختمان تبریز، با معرفی محصولات جدید خود در نمایشگاه صنعت ساختمان تبریز از این فرصت برای بهبود ارتباطات صنعتی استفاده کرد.

این شرکت شیر یک طرفه،که اتصالی قوی و پر کاربرد را در صنعت ساختمان است را معرفی کرد. همچنین، فلنج هم که یکی از محصولات جدید این شرکت میباشد، در این نمایشگاه به مشتریان و مجریان عزیز رونمایی شد.

بازدید سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت استان آ.ش از غرفه شرکت پی وی سی آذر اتصال در نمایشگاه بین المللی صنعت و ساختمان تبریز 1402

با حضور سرپرست محترم سازمان صنعت معدن و تجارت در غرفه شرکت پی وی سی آذر اتصال به بررسی مشکلات و راهبردها برای توسعه ی صنعت ساختمان در استان آذربایجان شرقی پرداخته شد.

حاج صابر پرنیان سرپرست وقت سازمان صمت از مدیران شرکت آذر اتصال خواستار ارتقا و توسعه ی صنعت ساختمان به خصوص صنعت لوله و اتصالات پلیکا در داخل استان آذربایجان شرقی شد.

حضور رییس سازمان صنعت معدن و تجارت در غرفه شرکت آذر اتصال نمایشگاه صنعت ساختمان تبریز 1402