لوله پلیکا U-PVC آذر اتصال

 

مواد اولیه این نوع لوله و اتصالات، رزين پی وی سی می باشد و از آنجائیکه اين ماده به راحتی با انواع نرم کننده ها آمیخته می گردد می توان از آن در تولید انواع لوله و اتصالات استفاده کرد.

کاربرد این نوع  لوله و اتصالات اغلب به دلیل ارزان بودن و قابل انعطاف بودن در لوله کشی آب و فاضلاب و به طور کلی در تاسیسات ساختمانی، صنعتی و کشاورزی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع لوله ها در برابر چربی ها، روغن ها، اسیدها و بازها مقاومت خوبی دارند. لوله ها عایق الکتریسیته بوده و در برابر شعله و حرارت مقاوم می باشند.

از مزایای این نوع لوله ها می توان به عدم آسیب پذیری و پوسیدگی پس از چندین سال اشاره کرد. یکی دیگر از خصوصیات این نوع لوله ها سبک بودن، قابلیت حمل و نقل آسان و مقاوم بودن در برابر ضربات ناشی از زلزله و فشارهای خارجی است. لوله ها و اتصالات پی وی سی فاضلابی و لوله كشی هاي آنها در زمینه تخلیه آب و فاضلاب در دماهای بالا و پایین در داخل ساختمان بكار ‏گرفته می شود و با علامت‏ مشخص می گردد كه اين علامت حوزه کاربرد این اجزاء را برای استفاده در ‏داخل ساختمان یا برای اجزاء بیرون ساختمان که به دیوار نصب می شوند را مشخص میکند.

اتصالات اين شركت جهت لوله كشی با استفاده از چسب‏، به سایر لوله يا اتصالات ديگر به کار میرود.